Прославляємо Бога у Пресвятій Тройці

Після Вознесіння Господнього святі апостоли перебували в постійній молитві, очікуючи Утішителя, який за словом Господнім мав прийти до них. У дивний спосіб до апостолів зійшов Утішитель - з сильним шумом в повітрі з’явилося багато вогняних язиків, які спочили на головах апостолів, і світили неземним світлом.
В цю мить відбулася не лише зовнішня, але й внутрішня зміна в душах Христових учнів. Вогонь, що з’явився над головами апостолів став символом істини, яка просвітила старозавітній закон світлом християнського вчення.
 
Незважаючи на важкі обставини навколо, служба в храмі пройшла в доброзичливій атмосфері. Були присутні як цивільні мешканці міста, так і військові, які боронять нашу Країну від ворога.
Урочисто прославляємо Бога у Пресвятій Тройці Урочисто прославляємо Бога у Пресвятій Тройці Урочисто прославляємо Бога у Пресвятій Тройці Одне з найбільших християнських свят - П'ятидесятниця, зішесття Святого Духа на апостолів Одне з найбільших християнських свят - П'ятидесятниця, зішесття Святого Духа на апостолів Одне з найбільших християнських свят - П'ятидесятниця, зішесття Святого Духа на апостолів Одне з найбільших християнських свят - П'ятидесятниця, зішесття Святого Духа на апостолів Одне з найбільших християнських свят - П'ятидесятниця, зішесття Святого Духа на апостолів