Боже благословення – важлива складова життя кожного християнина

Кожній справі, яку завершує християнин, має передувати Боже благословення. У християнському світі благословення – це важлива складова життя кожного християнина, у ньому міститься величезна благодатна Божа сила, яка потрібна для початку морального життя, його вдосконалення й зміцнення. Божа благодать освітлює розум, утішає, зцілює, очищає, освячує душу людини, робить її душу живою, здатною творити добрі та світлі справи. Лише Бог є невичерпним джерелом благословення.

За давніми християнськими звичаями, людина отримує благословення перед початком справи, розумової чи фізичної праці, на охрещення, одруження, лікування, навчання та в багатьох інших життєвих випадках, щоб усі вони були Богоугодними та успішними. Наші предки добре усвідомлювали велике значення благословення та безмежно цінували його, боялися втратити цей святий дотик Божої любові й опіки.

Початок нового навчального року для кожної сім'ї –особлива подія. Для наших прихожан ці дні в першу чергу пов’язані з можливістю всією родиною прийти на богослужіння і помолитися про дарування учням та викладачам Божого благословення під Покровом Божої Матері на весь навчальний рік.

У неділю 30 серпня на Божественну Літургію прийшли дорослі і юні парафіяни, батьки та їх діти. Вони молися до Пресвятої Богородиці про дарування здоров’я, мудрості та сили в осягненні знань. Цього святкового дня маленькі парафіяни причастилися Святих Христових Таїн.

У роки навчання необхідно не просто осягати науки, а й душу свою вчити добру: поважати і слухати батьків та вчителів, любити Бога і ближнього. Треба намагатися зміцнювати своє серце й душу молитвою, добрими справами, лагідністю та смиренням. Це істинний шлях, що веде до спасіння душі. Божої допомоги вам у навчанні і заступництва Пресвятої Богородиці!

Молебен перед началом нового учбового року - важлива справа і для дітей, і для дорослихІ дорослі і маленькі прихожани уважно слухають ЄвангелієНастанови Настоятеля Храму прихожанам