НОВИНИ


Боже благословення – важлива складова життя кожного християнина Боже благословення – важлива складова життя кожного християнина

Кожній справі, яку завершує християнин, має передувати Боже благословення. У християнському світі благословення – це важлива складова життя кожного християнина. Наші предки добре усвідомлювали велике значення благословення та безмежно цінували його, боялися втратити цей святий дотик Божої любові й опіки

Детальніше ...
Урочистості з нагоди 1032-річчя Хрещення Русі-України! Урочистості з нагоди 1032-річчя Хрещення Русі-України!

Слава Ісусу Христу! Сьогодні з о.Володимиром взяли участь в урочистостях з нагоди 1032-річчя Хрещення Русі-України! Спочатку була служба у Свято-Михайлівському храмі Золотоверхого чоловічого монастиря, потім молебень на Володимирській гірці біля пам'ятника рівноапостольному великому князю Володимиру.

Детальніше ...
День пам'яті святої рівноапостольної княгині Ольги День пам'яті святої рівноапостольної княгині Ольги

Слава Ісусу Христу! Сьогодні 24 липня у день пам'яті святої рівноапостольної княгині Ольги з о.Володимиром на запрошення настоятеля Спасо - Ольгінської парафії м.Ворзель взяли участь у святковому храмовому богослужінні.

Детальніше ...
Наближається найбільше християнське свято - Воскресіння Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа! Наближається найбільше християнське свято - Воскресіння Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа!

Дорогі друзі, наближається найбільше християнське свято - Воскресіння Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа! Цього року воно проходитиме в особливих умовах, тому закликаємо Вас залишатися вдома і підтримати один одного у духовному єднанні!

Детальніше ...
Літургія, присвячена Входу Господньому в Єрусалим (Вербна неділя) Літургія, присвячена Входу Господньому в Єрусалим (Вербна неділя)

Сьогодні відбулась Літургія, присвячена Входу Господньому в Єрусалим (Вербна неділя). Зараз служби проходять в непростих умовах – нам доводиться піклуватися не лише про духовний стан вірян, а і про їх фізичне здоров’я. Тому і Літургія проходить в незвичних умовах – прихожани знаходяться на вулиці, в захисних масках, на відстані один від одного.

Детальніше ...