Урок Недільної школи: "Хрещення Ісуса Христа"

16.01.2022 відбувся урок Недільної школи на тему: "ХРЕЩЕННЯ ІСУСА ХРИСТА".

У той час, коли Іван Хреститель проповідував на берегах Йордану і хрестив людей, Ісусові Христу виповнилося тридцять років. Він також прийшов з Назарета на річку Йордан до Івана, щоб отримати від нього хрещення.

Іван же вважав себе недостойним хрестити Ісуса Христа і став відмовляти Його, кажучи: «Мені треба хреститися від Тебе, і чи Тобі приходити до мене?».

Та Ісус сказав йому у відповідь: «Облиш нині», тобто не відмовляй Мене тепер, «бо так належить нам виконати всяку правду» — виконати все за Законом Божим і показати приклад.

Тоді Іван не став перечити і хрестив Ісуса Христа. Після завершення хрещення, коли Ісус Христос виходив з води, раптом розкрилися над Ним небеса, й Іван побачив Духа Божого, Який у вигляді голуба спускався на Ісуса, а з неба почувся голос (Бога Отця): «Це є Син Мій улюблений, в Ньому Моє благовоління».

Тоді Іван остаточно впевнився, що Ісус є очікуваний Месія, Син Божий, Спаситель світу.

Хрещення Господа нашого Ісуса Христа святкується православною Церквою як одне з великих свят 19 січня. Свято Хрещення Господнього також називається святом Богоявлення, тому що під час хрещення Бог явив (показав) Себе людям, що Він є Пресвята Тройця, а саме: Бог Отець промовляв з неба, втілений Син Божий хрестився, а Дух Святий зійшов у вигляді голуба. А також при хрещенні люди вперше могли побачити, що в особі Ісуса Христа з’явилась не тільки людина, але разом і Бог.

урок Недільної школи "ХРЕЩЕННЯ ІСУСА ХРИСТА" урок Недільної школи "ХРЕЩЕННЯ ІСУСА ХРИСТА" урок Недільної школи "ХРЕЩЕННЯ ІСУСА ХРИСТА"