Початок нового навчального року в Недільній школі

Дитинство вважається найкращим періодом у житті людини, куди постійно хочеться повернутися. З одного боку, ця пора приваблює дорослих і малих безтурботністю, щирістю, мрійливістю, з іншого — першими кроками до становлення особистості. Важливо, щоб саме в період дитинства малеча змогла отримати розвиток у різних сферах життя: фізичній, соціальній, інтелектуальній і духовній. Навчання у духовній сфері здійснюється в недільній школі при нашому храмі.

Спаситель наголошує: "Не забороняйте дітям проходити до Мене, бо таких є Царство Небесне"

Кожна справа має розпочинатися з благословення Божого. Початок навчального року учні і викладачі недільної школи та парафіяни нашого храму розпочали з молитви. На Божественній Літургії прилучилися до Святих Христових Таєн, а під час молебню за тих хто навчає і навчається, попросили у Бога благословення на плідну працю у здобутті мудрості та знать. В кінці богослужіння всі дітки отримали цікаві подарунки.

Хай Боже благословення перебуває завжди з вами і сприяє вам у засвоєнні знань!

діти слухають Євангелієдіти з подарунками до школивручення подарунків дітям перед 1-м вересняДитяча сповідьнастанови перед причастямзагальна молитва